Globalşarj Nedir?

Akıllı telefonlar hayatımıza girdiğinden bu yana bizler için en önemli problem kuşkusuz yetmeyen şarjlar olmuştur. Bunun için birçok yöntem ve teknoloji geliştirilse de masaüstü şarj kadar hiçbirinin etkili olduğunu söyleyemeyiz. Masaların üzerinde kolaylıkla kullanılan bu şarj cihazları hem son derece pratik hem de etkili bir cihazdır. İzlerde bu cihazı temin edebileceğiniz en güvenilir ve en iyi firmalardan biri olmaktayız.

Özellikle mekanlarda çok daha sık görmeye başlayacağımız bir diğer ismi ile cafe şarj bir çeşit enerji ünitesidir. Masaüstü şarj nedir diye soracak olursanız bu akıllı cihazların şarj edilebildiği seyyar bir şarj ünitesidir diyebiliriz. Masaüstlerine konulan bu ünitelere insanlara telefon, tablet, akıllı saat ve bilgisayar gibi birçok önemli cihazını takabilmekte ve şarj edebilmektedir. Garson çağırma sistemi ve peçetelik olarak da kullanılan bu üniteler, işletmelere önemli avantajlar sunmaktadır. İşletmeler bu üniteler sayesinde ziyaretçilerinin birçok ihtiyacını aynı anda karşılamaktadır.

Masaüstü şarj ek gelir olarak da işletmeler için önemli bir yere sahiptir. İnsanlar bu cihazlara bozuk para atarak cihazlarını şarj edebilmekte ve bu sayede de işletme için ek gelir sağlanmaktadır. Ziyaretçilerin yarısı bu sistemi kullansa dahi işletme için önemli bir kazanç anlamına gelmektedir. Sizlerde bizler ile iletişime geçerek bu avantajlardan fazlası ile yararlanabilirsiniz.

Türkiye’de ilk ve tek olan ürünümüz ve sistemimiz sayesinde işletmelerin imajını ve hizmet kalitesini artırıyoruz. Masaüstü şarjları görüldüğü gibi cafe, restoran gibi mekanlar için önemli avantajlar sağlayan bir sistemdir. Bu sistemden yararlanmak için kişilerin bu ürünleri üreten ve satışını yapan iyi ekipler ile çalışması gerekir. Bizler de bu alanda tercih edebileceğiniz en iyi ekibiz. Sizlere hem bu ürünü temin edebilmeniz hem de masaüstü şarj bayilik alabilmeniz konularında destek oluyoruz. Konuya ilişkin olarak daha detaylı bilgi almak için bizler ile iletişime geçebilirsiniz.

Masaüstü şarj temin ve bayiliği için bizleri tercih ettiğiniz son teknoloji ve başarılı bir cihaz ile tanışma şansı elde edebilirsiniz. Temin ettiğiniz şarj ünitesinde üst düzey verim almak için bizleri tercih etmeniz sizlerin yararına olacaktır. Bizler geliştirdiğimiz bu sistemler ile fazlası ile farkımızı ortaya koymaktayız.

Daima Kazandırır, Kazancınızı Artırır

Globalşarj  işletmenize ilk günden para kazandırır. Tek seferlik düşük maliyetiyle yatırımınızın karşılığını çok kısa bir sürede verir ve sürekli kazandırır.

Uzun Ömürlü ve Dayanıklıdır

Sıradan pil teknolojilerine göre daha dayanıklı, kaliteli ve uzun ömürlüdür. Böylece müşterileriniz ve sizin için güvenli şarj olanağı sağlar.

Tüm Cihazlarla Uyumludur

Özel üretim teknolojisi sayesinde tüm telefon, tablet, kamera ve taşınabilir cihazlar ile %100 uyumludur. Çoklu başlık özelliğiyle farklı cihazların güvenli bir şekilde şarj olmasını sağlar. Type-C-Micro-Andoid-İphone ve diğer tüm marka cihazların güvenli bir şekilde şarj olmasını sağlar.

Müşteri Memnuniyetinizi Arttırır

Masaüstü olması nedeniyle müşterilerinize güven verir, cihazlarının her zaman yanlarında olmasını sağlar. Aynı zamanda priz ve şarj aleti sorununu ortadan kaldırır, müşterilerinizin işletmenizde daha fazla vakit geçirmesini hedefler.

Kazancınızı Kontrol Altında Tutar

Globalşarj web tabanlı kontrol sistemi sayesinde kazancınızı kontrol etmenizi sağlar.İlk günden itibaren toplam cironuzu istediğiniz an görmenizi sağlar. İster telefonunuzdan ister tabletinizden evinizde, tatilde, yolculukta heran ulaşmanızı sağlar. Böylelikle Globalşarj hem kendi işletmenizdeki hem de işletmek için verdiğiniz işletmelerdeki ciroyu güvenli bir şekilde kontrol etmenizi sağlar.