Hakkımızda

Gelişen teknolojilere katkı sağlamak ve insanların hayatını kolaylaştırmak maksadı ile 2018 yılında başlayan yolculuğumuz sizlerin de katkısı ile daha uzun yıllar sürüp gidecektir. Yaptığımız çalışmalar neticesinde sizler için neler yapabilir ve sizlerin hangi önemli ihtiyacını giderebiliriz sorusuna karşılık akıllı garson çağırma sistemli masaüstü şarj ünitelerini geliştirdik. Hem mekanlarda insanların akıllı cihazlarını şarj edebilmek maksadı ile kullanılabilen hem de garson çağırma ve peçetelik gibi yan görevlerde bulunan bu üniteler müşterileriniz için büyük kolaylık sağlıyor. İzin verirseniz sizlere biraz daha kendimizden ve yaptığımız çalışmalardan bahsetmek istiyoruz.

Sizler İçin Neler Yapıyoruz?

Teknoloji yalnızca evlerimizde kullandığımız elektronik cihazlar veya akıllı telefon, bilgisayar ve tabletler değildir. Aslında teknoloji temelde insan hayatını kolaylaştıran ve ona elde etmek istediği ihtiyaçlarda yardımcı olan sistemlerin genel adıdır. 2 yıl süren bir Ar-Ge çalışmalarımız neticesinde insanların dışarıya çıktıklarında en fazla ihtiyaç duydukları şeyin etkili ve hızlı bir şarj cihazı olduğunu gördük. Bunun için seyyar veya şarj üniteleri gibi bazı formüller geliştirilmiş olsa da bize göre bu yeterli değildi. Çünkü bu ürünler insanlara zaman kaybettiriyordu. Bizler de bu sebeple insanların otururken, arkadaşları ile vakit geçirirken, bir şey yiyip içerken cihazlarını şarj edebilecekleri pratik bir ürün sunduk. Masaüstü şarj ünitesi insanların tüm bu aktiviteleri yaparken kullanabilecekleri hem pratik hem de 1 lira gibi bir ücretle çalışan önemli bir cihazdır. Kişiler cihazımızda yer alan şarj kolaylığından yararlanmanın yanında ayrıca garson çağırma butonu ile de ziyaret ettiği mekânın keyfini çıkarmaktadır. Sizler için neler yapıyoruz merak ediyorsanız bizler bu önemli avantajları elde etmenizi sağlayan cihazları geliştiriyoruz.

Neler Yapmayı Planlıyoruz?

Hali hazırda sizler için son derece işlevsel ve başarılı masaüstü şarj üniteleri üreten firmamızın misyonu bu ürettiği üniteleri daha da geliştirmek ve çok daha işlevsel hale getirmektir. Bunun yanında insanların hayatını kolaylaştıracak çok daha önemli ve yenilikçi teknolojiler ile ayrıca hizmet vermektir. Asla bitmeyecek olan Ar-Ge çalışmaları ile insanların ve pazarın ihtiyaçlarını tespit ederek bunlara yönelik çalışmalar yapmak bizlerin en büyük amaçlarımız arasında yer almaktadır.

Vizyonumuz

Günümüz Dünyasında Bilişim Teknoloji sektörü önemli bir konumdadır.

Oluşturduğumuz yeni bilgi tabanlı teknoloji ürünü sektörde önemli yer tutacaktır. Bilhassa ülkemizde gelişen teknolojiyi kullanarak farklı ürünler üretmeyi planlamaktayız.

Şirketimiz bu bağlamda bilişim teknolojileri sistemlerini geliştirerek küresel seviyede ürün üretmek için ilkeli, yenilikçi, milli ve yerli teknoloji birikimini kullanarak azimle çalışmaktadır.

Misyonumuz

Misyonumuz öncelikli olarak gelişen teknolojiyi kullanarak yenilikçi, güvenilir, kaliteli ve özgün ürünler üretmek. Müşteri ve pazarın ihtiyacına ve beklentilerine cevap verecek ürünler üretmektir.